Seçkinler Uluslararası Nakliyat ve Otomotiv Sanayi Ticaret A.Ş.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Hakkımızda

 
Hakkımızda
Belgeler
Poliçeler

Seçkinler Uluslararası Nakliyat ve Otomotiv Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, 1990 yılında Konya'nın Selçuklu ilçesinde kurulmuş olup, yurtiçi ve yurtdışı konteyner taşımacılığı ile liman içi gemi çalışmaları alanlarında faaliyet göstermektedir.

Araçlarımızın tüm bakım ve onarım işlemleri firmamız bünyesinde çalışan teknik elemanlar tarafından itina ile gerçekleştirilir. Bu sayede taşınan yüklerin sorunsuz, hızlı ve emniyetli bir biçimde varış noktasına ulaştırılması şansa bırakılmaz.

Seçkinler Uluslararası Nakliyat ve Otomotiv Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Uluslararası Nakliyeciler Derneği ( UND ) üyesi olup, UND. Global teminatı kapsamındadır. Teminatlı taşımalar bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kendine ait 50 adet çekici ve 84 adet yarı römork ve 850.000.00 TL'lik sermayesi ile Seçkinler Uluslararası Nakliyat, yılların getirdiği tecrübe ve deneyimle, yurt içi ve yurt dışı tüm taşıma hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile hizmetinizdedir.

Araçlarımızın tamamı iletişim bilgileri sayfasında yer alan garaj adresinde park etmekte olup, firmamızın sevk ve idare işlemleri burada yürütülmektedir.

 
 
Seçkinler Uluslararası Nakliyat ve Otomotiv Sanayi Ticaret A.Ş. © 2013 DESIGNPORT